O NAS INNOWACJA OFERTA KADRA PRASA O NAS KONTAKT
 
 

KADRA

„Kluczem do sukcesu naszej firmy są ludzie”.

Naszym atutem jest świetnie wyszkolona kadra, którą cechuje duży profesjonalizm i doświadczenie. Wszyscy z nich, to wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin. 

MOŻLIWOŚCI

Potencjał kadrowy jest uzupełniany grupą osób stale współpracujących z naszą firmą. Jesteśmy bardzo elastyczni i szybko dostosowujemy się do zmieniających się potrzeb naszych Klientów
 

POLITYKA JAKOŚCI

Nasza firma kładzie szczególny nacisk na jakość świadczonych usług. Działania podnoszące tę wartość podejmowane są w celu zaspokojenia wzrastających i ściśle określonych oczekiwań klientów działających na naszym rynku. Mamy nadzieję, że nasze wewnętrzne procedury przełożą się na zdobycie Państwa zaufania i umocnią nasz wizerunek jako firmy godnej zaufania. Dla osiągnięcia naszych celów: śledzimy najnowsze rozwiązania firm w dziedzinie technologii wytwarzania, modernizacji urządzeń technologicznych oraz poprawy organizacji pracy, dostosowujemy nasze wyroby oraz warunki ich wytwarzania do aktualnych wymagań, przy optymalizacji kosztów jakości, kontrolujemy i analizujemy osiągnięty poziom jakości naszych usług, współpracujemy z naszymi klientami i dostawcami na zasadach trwałych i partnerskich kontaktów handlowych, doskonalimy kwalifikacje naszego personelu, angażujemy wszystkich pracowników w prace nad doskonaleniem systemu zapewnienia jakości. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze wysoką jakość, estetykę i niezawodność. Zadowolenie naszych Klientów to gwarancja wysokiej jakości usług, dokładności i terminowości wykonania powierzonych prac.
 

DLACZEGO KAMO-FILTERS?

    Zajmujemy się od kilkunastu lat problematyka filtracji przemysłowej, zdobywałem doświadczenie jako przedstawiciel jednego z niemieckich liderów techniki filtracji przemysłowej, pracowałem w znanej firmie inżynierskiej zajmującej się rozwiązywaniem problemów technicznych, działałem w renomowanej firmie specjalizującej się w technice sprężania powietrza. Nieobce jest mi doświadczenie w przemyśle ciężkim – górnictwo i odlewnictwo. Zdobyty w ten sposób potencjał wiedzy i doświadczenia pozwolił na podjęcie decyzji o skonstruowaniu profesjonalnego urządzenia do doczyszczania filtrów patronowych. Urządzenie, które musi być sprawne i wydajne , aby czyszczenie nie trwało godzinami, urządzenie, które musi być uniwersalne i modułowe, aby móc w razie potrzeby dostosować je do niestandardowych zadań. Oczywiście mając nadzieję, że nasze urządzenie spełni nasze i Państwa oczekiwania , konsekwencją tego musi być możliwość działania w szerszym zakresie tej tematyki, czyli dostawa materiałów eksploatacyjnych, części zamiennych, nowych urządzeń , także wykonywania napraw i remontów urządzeń.
www.kamo-filters.pl | Kamo-Filters 2017 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY | www.kamo-filters.pl